Co nabízíme

Můžete si u nás nakoupit za dostupné ceny funkční zboží z druhé ruky nebo využít některou z našich dílen a opravit si kolo či elektroniku svépomocí. Nabízíme také výrobky našich spřátelených firem a designových studií, které jsou vyráběny v souladu s principy udržitelnosti.

Nábytek a nábytková dílna

Nábytek

Nábytek nabízíme pro veřejnost. Zároveň re-use centrum využívá město a neziskové organizace jako nábytkovou banku pro zařízení bytů určených pro sociální bydlení či vybavení azylových domů. Vlatsní nábytek si můžete opravit v naší dílně, veškeré vybavení je za drobný poplatek k dispozici.

Školní a sportovní potřeby

V marketu můžete najít sekci sezónních potřeb, přes zimu nabídku lyží a bruslí, od jara do podzimu kol a koloběžek, v srpnu školních brašen a dalších potřeb do školy. Kromě toho můžete využít také dílnu a kolo si opravit sám nebo vám za drobný poplatek pomohou asistenti dílny.

Materiálové re-use centrum

Velké množství nějakého konkrétního materiálu. Máme materiál z veletrhů z jednorázových prodejních stánků nebo sadu kazových výrobků z několika provozů kolem Prahy. Kreativci z celé Prahy mají rádi velké množství stejného mateirálu, pro které je pak výzva ho ve své práci použít.


Let’s build something together.