Sortiment, který přijímáme

Přijímáme nábytek, domácí potřeby, knihy, kancelářské, sportovní a školní potřeby, textil a jinou galanterii, živé květiny v květináčích a vybrané druhy elektroniky a materiálů. Naopak nepřijímáme z důvodu hygieny oblečení, kosmetiku, jídlo či šperky a bižuterii. Děkujeme

Zbyl vám materiál po stavbě?

Dovezte ho k nám. Při drobných opravách lidé využijí zbytky barev na zeď, kusy dřeva či tmely a jiný stavební materiál. Materiál se hodí i pro studenty a základní umělecké školy. Velká poptávka je momentálně po linu na linoryty a kachličkách pro tvorbu mozaik.

Přerostly vám květiny?

Darujte nám živé květiny, které jsou pro vás moc velké nebo má někdo u vás doma na ně alergii? U nás dostanou potřebnou péči a najdou snáze nový domov. Nemusíte je složitě a časově náročně prodávat na internetu.

Chceme vaše klubíčka

Zbytky vln a jiné galanterie u nás využijí sociální podniky, které dokážou materiál využít v integračních dílnách. Dílny rekvalifikují ženy bez domova na švadleny. V obchodě si pak můžete výrobky těchto žen pořídit. Nejvíce na odbyt jdou textilní mini peněženky na ruku či kostýmy pro malé policistky, hasičky či ředitelky zeměkoule.


Pojďme společně vytvořit místo, kde se věci nevyhazují, ale znovu používají.


Všechny věci u nás odkládáte bezplatně. Nic nevykupujeme. Zároveň si vyhrazujeme právo některé vaše věci nepřijmout. Nedokážeme smysluplně využít všechny vámi donešené věci, proto přijímáme pouze ty, pro které z naší zkušenosti existuje poptávka. Jsme na začátku, časem zde poskytneme velmi detailní popis toho, co přijímáme a co ne.

%d bloggers like this: